![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4827353297_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha
468,75 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ERV-06M
Електронне реле часу на затримку вимкнення 0,1 - 6 сек Samwha-Dsp Off, ERV-06M
ERV-06M реле таймера використовуються у всіх областях, де вимагає контролю, пов'язаних з часом.
Реле затримки вимикання (0,1 - 6 сек) при подачі напруги, призначене для розширення можливостей використання контакторів у системах автоматизації технологічних процесів.
| Робоча напруга (Un) | 150-260V AC/24V DC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 4 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Час (Т) | 0,1 - 6 сек |
| Дисплей | Світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 90гр |
| Контакт | 5A/250V змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Тип встановлення | Вертикальне складання |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз проводів, що підключаються | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Маса | 90 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Максимальний час затримки | 6 сек |
| Мінімальний струм комутації | 5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 468,75 ₴/од.

![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815316591_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815316592_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815316593_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815316594_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4815319058_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-6сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-06M] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4815316596_w159_h159_01-6sek-5a-zatrimka.jpg)
