![0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4815314203_0-99hv-5a-rele.jpg)
0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha
597,30 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DRV-02D
Цифрове реле часу із затримкою включення 0 - 99 хв, DRV-02D
Цифровий таймер призначений для використання там, де потрібний контроль часу.
Дисплей: відображається тут під час встановлення часу та підрахунку заданого часу. Якщо час роботи встановлено за лічені хвилини, найправіша точка Дисплея Блимає під час підрахунку часу пристрою.
T ручка: щоб встановити робочий час, перемістіть ручку в потрібне значення. Під час встановлення часу встановлений час відображається на екрані. (Якщо час змінюється під час підрахунку часу, пристрій продовжує вважати новий набір часу.)
| Робоча напруга (Un) | 150-260V/24V DC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 6 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Тимчасовий інтервал | 0 сек - 99 хв |
| Дисплей | 1x2 світлодіодний дисплей, 2x світлодіодний |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 220 гр |
| Контакт | 5A/250V змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз кабелю | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний час затримки | 5940 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 597,30 ₴/од.

![0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4815312691_w159_h159_0-99hv-5a-rele.jpg)
![0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4815312693_w159_h159_0-99hv-5a-rele.jpg)
![0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4815312708_w159_h159_0-99hv-5a-rele.jpg)
![0-99хв 5А реле часу цифрове 250В затримка на увімкнення [DRV-02D] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4815312733_w159_h159_0-99hv-5a-rele.jpg)
