![Реле часу 5А 230В 0.1c-100годин затримка на вимкнення/увімкнення [696054] NJS5-M2 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/4640600514_rele-chasu-5a.jpg)
Реле часу 5А 230В 0.1c-100годин затримка на вимкнення/увімкнення [696054] NJS5-M2 CHINT
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 696054
Реле часу NJS5 призначені для затримки включення та відключення нагузки (споживачів) у системах промислової та побутової автоматики.
| Виробник | Chint |
| Тип | Реле часу |
| Серія | NJS5 |
| Виконання | на DIN-рейку |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Діапазон налаштування спрацьовування | 0.1/100 ч. |
| Функції | A, H, C, W, Di, D, B |
| Конфігурація контактів | 1CO |
| Електрична зносостійкість, циклів | 30000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 2 |
| Перетин затискачів, мм2 | 6 |
| Момент затягування затискачів | 2.5 |
| Робоча температура, C | -5 ...+40 C |
| Температура зберігання, C | -10 ...+55 C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

