![Реле часу 16А 230В 1-99000cек затримка на вимкнення [2470028] TRE-1B ETI, фото 1](https://images.prom.ua/4640597818_rele-chasu-16a.jpg)
Реле часу 16А 230В 1-99000cек затримка на вимкнення [2470028] TRE-1B ETI
3 712,80 ₴/од.
- В наявності 7 од.
- Код: 2470028
Реле часу TRE-1B (затримка відключення), 2470028
Використовуються у схемах автоматизації для забезпечення затримки увімкнення/вимкнення після подачі напруги живлення.
| Артикул: | 2470028 |
| Назва: | TRE-1B |
| Категорія: | Реле часу |
| Максимальне навантаження AC1 (VA): | 4000 |
| Призначення: | Реле часу |
| Номінальний струм (A): | 16 |
| Тип напруги: | AC |
| Напруга живлення (V): | 230 |
| Тип контактів: | CO |
| Кількість контактів: | 1 |
| Часовий інтервал: | 0.1 с - 99000 с |
| Кількість функцій: | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 17.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 3 712,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 16А 230В 1-99000cек затримка на вимкнення [2470028] TRE-1B ETI, фото 2](https://images.prom.ua/4640597820_w159_h159_rele-chasu-16a.jpg)
