![Реле контролю струму 0.05-05А AC/DC 24-240В [ORI-01-05] ORI UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874765_rele-kontrolyu-strumu.jpg)
Реле контролю струму 0.05-05А AC/DC 24-240В [ORI-01-05] ORI UEC
1 238,39 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORI-01-05
Призначений для контролю параметрів електричного струму в мережі та передачі команди виконавчим елементам.
Забезпечення захисту обладнання від перевантажень, а також сигналізації про необхідність його перевірки.
Широкий діапазон контрольованих значень струму від 0,05 до 0,5А.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 24...240В |
| Номін напруження живлення ланцюга керування Us пост струму DC: | 24В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Діапазон вимірюваного струму: | 0,05...0,5А |
| Мін затримка на включення: | (0,1 ÷ 10) ± 10%с |
| Макс затримка на включення: | 10с |
| Количество групп переключающих контактов: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 90мм |
| Глибина: | 64мм |
| Гістерезис: | 5 відсотків |
| Напруга живлення: | 24...240 В AC / 24 ВВ |
| Граничні значення допусків: | 10відсотків |
| Похибка налаштування: | ± 5 відсотків |
| Вага: | 0,062кг |
| Споживана потужність: | AC 0,09...3 ВА / DC 0,05...1,5 Вт |
| Діапазон частоти напруги живлення: | 50/60 ± 0,2Гц |
| Діапазон відхилення напруги живлення: | -15...+10відсотків |
| Номін струм контактних груп при АС-1: | 10А |
| Номін напруга контактної групи: | 250В АС /24 DCВ |
| Мех зносостійкість: | 10^7циків |
| Електро зносостійкість: | 10^6циків |
| Температура експлуатації: | -20...+ 55°C |
| Тип монтажу: | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ступінь захисту IP лицева панель: | IP40 |
| Ступінь захисту IP клеми: | IP20 |
| Робоче положення: | Любе |
| Категорія перенапруги: | 3 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Макс перетин одножильного кабелю: | 1х2,5мм² |
| Макс перетин багатожив кабелю з наконечниками: | 1х2,5мм² |
| Ремонтопридатність: | Ні |
| Індикатор наявності напруги: | Зелений світлодіод (Un) |
| Індикатор спрацьовування реле: | Червоний світлодіод (R) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Максимальний струм комутації | 10 А |
| Номінальна робоча напруга по постійному струму | 24 В |
- Ціна: 1 238,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю струму 0.05-05А AC/DC 24-240В [ORI-01-05] ORI UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567743292_w159_h159_rele-kontrolyu-strumu.jpg)
