![Реле контролю напруги 1ф AC/DC 24-48В [ORV-01-AD48] ORV UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865874764_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
Реле контролю напруги 1ф AC/DC 24-48В [ORV-01-AD48] ORV UEC
1 265,32 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORV-01-AD48
Призначено для контролю параметрів напруги мережі та видачі команди виконавчим елементам.
Контроль зниження або підвищення напруги в електричній мережі для запобігання виходу устаткування, що захищається з ладу.
Регульовані уставки часу та діапазону спрацьовування.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
| Діапазон вимірюваної напруги 1: | 20В |
| Діапазон вимірюваної напруги 2: | 80В |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 48В |
| Тип напруги управління: | Змін./постій. (AC/DC) |
| Мін затримка на включення: | 0.5с |
| Кількість перемикаючих контактів: | 1 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 90мм |
| Глибина: | 64мм |
| Номін напруга: | 24...48 AC/DCВ |
| Витримка часу: | (0,1÷10) ± 10%с |
| Діапазон частоти напруги живлення: | 45÷65Гц |
| Гістерезис: | 5 ...20відсотків |
| Похибка вимірів: | ±1відсотків |
| Похибка налаштування: | ± 5 відсотків |
| Номін струм контактних груп при АС-1: | 10А |
| Номін напруга контактної групи: | 250 АС / 24 DCВ |
| Індикатор спрацьовування реле: | Червоний світлодіод (R) |
| Мех зносостійкість: | 10^7циків |
| Електро зносостійкість: | 10^6циків |
| Температура експлуатації: | +20...+55°C |
| Тип монтажу: | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ступінь захисту IP лицева панель: | IP40 |
| Ступінь захисту IP клеми: | IP20 |
| Робоче положення: | Любе |
| Категорія перенапруги: | 3 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Макс перетин одножильного кабелю: | 1х2,5мм² |
| Макс перетин багатожив кабелю з наконечниками: | 1х2,5мм² |
| Вага: | 0,059кг |
| Ремонтопридатність: | Ні |
| Індикатор наявності напруги: | Зелений світлодіод (Un) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 1 контакт |
- Ціна: 1 265,32 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю напруги 1ф AC/DC 24-48В [ORV-01-AD48] ORV UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567743276_w159_h159_rele-kontrolyu-naprugi.jpg)
