![Реле затримки включення 2 контакта АС 230В [ORT-A2-AC230V] ORT UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865873398_rele-zatrimki-vklyuchennya.jpg)
Реле затримки включення 2 контакта АС 230В [ORT-A2-AC230V] ORT UEC
1 074,44 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORT-A2-AC230V
Призначено для включення споживачів у системах промислової та побутової автоматики після подачі напруги живлення із встановленою витримкою часу.
Широкий діапазон регулювання часу спрацьовування від 0,1с до 10 днів.
Простота налаштування без необхідності застосування додаткового обладнання.
/>Дві контактні групи.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Тип підключення: | Гвинтове з'єднання |
| Номін напруга живлення ланцюга керування Us AC 50 Гц: | 230В |
| Тип напруги управління: | Змінний (AC) |
| Тимчасовий діапазон: | 0,1...60с |
| Кількість вихід перекидних конт із затримкою: | 2 |
| Ширина: | 18мм |
| Висота: | 95мм |
| Глибина: | 64мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 64 |
| Кількість контактів, шт. | 2 контакти |
- Ціна: 1 074,44 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле затримки включення 2 контакта АС 230В [ORT-A2-AC230V] ORT UEC, фото 2](https://images.prom.ua/3567741645_w159_h159_rele-zatrimki-vklyuchennya.jpg)
