![Контролер насосної станції 16A 4000BA [NTMCK1070] МСК-107 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440982379_kontroler-nasosnoyi-stantsiyi.jpg)
Контролер насосної станції 16A 4000BA [NTMCK1070] МСК-107 Новатек-Електро
6 617 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTMCK1070
Контролер насосної станції МСК-107 (надалі МСК-107, пристрій) призначений для створення систем автоматизації технологічних процесів, пов’язаних з контролем і підтримкою заданого рівня рідких речовин в різного роду резервуарах шляхом управління електродвигуном (електродвигунами) одного або двох насосів.
Підтримує заданого рівня рідких речовин забезпечується управлінням:
– При однофазному двигуні потужністю до 1 кВт – вбудованим реле навантаження;
– При трифазному двигуні або при однофазному двигуні потужністю понад 1 кВт – управлінням котушкою магнітного пускача (контактора).
МСК-107 забезпечує управління електродвигуном (електродвигунами) одного або двох насосів як в автоматичному режимі по одному з вбудованих в пристрій алгоритмів, так і в ручному – по командам користувача з лицьової панелі або кнопкового поста.
По інтерфейсу RS-232 і RS-485 (протокол MODBUS) можливе завдання основних параметрів роботи МСК-107, а також дистанційне керування електродвигуном (електродвигунами).
| Номінальний режим роботи | Тривалий |
| Робота з двома насосами | Так |
| Режим роботи | Наповнення / дренаж |
| Вбудоване реле напруги | Так |
| Захист від сухого ходу | Так |
| Тип датчиків | Кондуктометричний/тиску |
| Тип датчиків | Кондуктометричний/тиску |
| Датчики | не входять в комплект |
| Протокол обміну | Modbus RTU |
| Вага, кг | 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91.5 мм |
| Довжина | 57.4 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 6 617 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер насосної станції 16A 4000BA [NTMCK1070] МСК-107 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440982380_w159_h159_kontroler-nasosnoyi-stantsiyi.jpg)
