![Трифазне реле контролю напруги і фаз 5A 24B [NTRNP311D] РНПП-311М (24V) Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440971826_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
Трифазне реле контролю напруги і фаз 5A 24B [NTRNP311D] РНПП-311М (24V) Новатек-Електро
1 891,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRNP311D
РНПП-311М (24В) призначене:
- для контролю допустимого рівня напруги;
- для контролю правильного чергування і відсутності злипання фаз;
- для контролю повнофазності і симетричності напруги мережі (перекосу фаз);
- для вимкнення навантаження при неякісній напрузі мережі;
- для контролю напруги мережі після вимкнення навантаження і автоматичного увімкнення її після відновлення параметрів напруги;
- для відображення аварії при виникненні аварійної ситуації і відображення наявності напруги на кожній фазі.
RNPP-311M (24В) здійснює контроль нуля непрямим методом. У виробі передбачені можливості регулювання параметрів (порогу спрацьовування за напругою, часу АПВ і часу затримки спрацьовування захисту), вибору напруги мережі, що контролюється (400 В або 415 В) і набору захисних функцій. Після відновлення параметрів напруги мережі виріб знову вмикає навантаження через час АПВ.
РНПП-311М (24В) працює в різних режимах:
Контроль мінімальної / максимальної напруги;
Контроль мінімальної напруги; Контроль максимальної напруги;
Контроль наявності фаз;
Контроль неправильного чергування і наявності злипання фаз;
Контроль перекосу фаз.
Контроль наявності фаз зберігається в будь-якому режимі роботи. В усіх режимах роботи виріб спрацьовує при обриві фаз або зниженні напруги нижче 100 B на одній або декількох фазах за фіксований час 0,2 с.
Виріб на виході має дві групи незалежних вихідних перекидних контактів (1-2-3, 4-5-6). В ХОЛОДНОМУ СТАНІ (виріб без напруги, не підключений) контакти 1-2 (4-5) замкнені, а контакти 2-3 (5-6) розімкнені.
Коли реле навантаження спрацьовує, вимкнення навантаження відбувається шляхом розриву ланцюга живлення котушки МП через контакти 1-2 (4-5), за виключенням режиму Контроль максимальної напруги , в якому виріб працює із зворотною логікою увімкнення.
Основні можливості
- Контроль дозволеного рівня діючого значення напруги;
- Контроль правильного чергування фаз та відсутності їх злипання;
- Контроль повнофазності та симетричності мережевої напруги;
- Вимикання навантаження шляхом розмикання ланцюга живлення котушки магнітного пускача у разі виникнення умов для спрацьовування;
- Контроль якості напруги мережі після відключення навантаження та його автоматичне увімкнення після відновлення параметрів напруги; Можливість відключення захисних функцій.
| Найменування | Значення |
| Номінальна лінійна / фазна напруга живлення мережі, В | 400 / 230, 415 / 240 |
| Частота мережі, Гц | 45 65 |
| Діапазон регулювання порогу спрацьовування за максимальною / мінімальною напругою живлення, у відсотках від номінальної напруги | 5 50 |
| Діапазон регулювання часу спрацьовування захисту, с | 0 10 |
| Діапазон регулювання часу АПВ, с | 0 600 |
| Фіксована затримка спрацьовування за мінімальною напругою, с | 12* |
| Час спрацьовування при обриві однієї з фаз, с, не більше | 0,2 |
| Час готовності під час подання напруги живлення, с, не більше | 0,2** |
| Величина визначення перекосу фаз, В | 60 |
| Гістерезис за напругою, В | 5 6 |
| Гістерезис за перекосом фаз, В | 5 6 |
| Точність визначення порогу спрацьовування за напругою, В, не більше | 3 |
| Точність визначення перекосу фаз, %, не більше | 2 |
| Споживана потужність (під навантаженням), Вт, не більше | 1,2 |
| Максимальний комутуючий струм вихідних контактів, А | 5 |
| Ступінь захисту лицьової панелі | IP40 |
| Ступінь захисту клемника | IP20 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | II |
| Кліматичне виконання | УХЛ 3.1 |
| Допустима ступінь забруднення | II |
| Категорія перенапруження | II |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 450 |
| Номінальна імпульсна витримана напруга, кВ | 2,5 |
| Переріз проводів для підключення до клем, мм² | 0,5 1,5 |
| Момент затягнення гвинтів клем, Н*м | 0,4 |
| Маса, кг, не більше | 0,100 |
| Габаритні розміри, H*B*L, мм | 90,2*36*64,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 5 А |
- Ціна: 1 891,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трифазне реле контролю напруги і фаз 5A 24B [NTRNP311D] РНПП-311М (24V) Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440971830_w159_h159_trifazne-rele-kontrolyu.jpg)
