![Перетворювач інтерфейсів 24В [NTET4850D] ET-485 24В Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440968282_peretvoryuvach-interfejsiv-24v.jpg)
Перетворювач інтерфейсів 24В [NTET4850D] ET-485 24В Новатек-Електро
10 504 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTET4850D
Перетворювач інтерфейсів ЕТ-485 (24В), NTET4850D
Прошивка для ЕT-485 (24В) – завантажити прошивку
ЕТ-485 (24В) є мікропроцесорним пристроєм, який призначеним для обміну даними через мережу Ethernet 10BASE-T і 100BASE-T з обладнанням, оснащеним інтерфейсом RS-485 і утворюючим мережу Modbus.
Прилад забезпечує функції Modbus-сервера для підключень Modbus-клієнтів по мережі Ethernet. Прилад перенаправляє Modbus-запити від клієнтів на пристрої в мережі Modbus і повертає клієнтам відповіді від пристроїв.
В ЕТ-485 (24В) передбачені:
- гнучка адресація в мережі Ethernet (перевизначення MAC-адреси, статична або динамічна IP-адреса);
- захист доступу через мережу Ethernet (пароль режиму налаштування, фільтр IP-адреси для налаштування або для підключення до мережі Modbus);
- різні режими обміну по мережі Modbus RTU або ASCII, з перевіркою парності на чет, нечет і без перевірки, широкий діапазон швидкостей передачі, налаштовувана затримка).
| Тип перетворення | Modbus TCP-Modbus RTU |
| Підтримувані протоколи мережі | Ethernet ARP, IP, TCP, Modbus TCP, HTTP |
| Номінальна напруга живлення змінного струму, В | 230 |
| Габаритні розміри, мм: | 95 х 52 х 67 |
| Вага, кг | 0,200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 10 504 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Перетворювач інтерфейсів 24В [NTET4850D] ET-485 24В Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4638831810_w159_h159_peretvoryuvach-interfejsiv-24v.jpg)
![Перетворювач інтерфейсів 24В [NTET4850D] ET-485 24В Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4638831811_w159_h159_peretvoryuvach-interfejsiv-24v.jpg)
