![Контролер WEB доступу Wi-Fi [NTEM48200] ЕМ-482 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440968269_kontroler-web-dostupu.jpg)
Контролер WEB доступу Wi-Fi [NTEM48200] ЕМ-482 Новатек-Електро
5 739,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTEM48200
Контролер WEB доступу з Wi-Fi ЕМ-482, NTEM48200
EM-482 забезпечує зв’язок по протоколу MODBUS між клієнтами і серверами в мережах TCP по каналу WI-Fi і пристроями з інтерфейсом RS-485.
У EM-482 передбачені:
– різні режими обміну по RS-485 (головний або підпорядкований, RTU або ASCII, широкий діапазон швидкостей передачі, вибір перевірки парності, 1 або 2 стоп-біта, що настроюється затримка);
– настроюється перенаправлення запитів;
– захист доступу (пароль доступу для читання стану, для настройки вироби, для підключення до мережі MODBUS, для запису / читання по мережі MODBUS);
– можливість оновлення вбудованого ПЗ
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Протокол | Modbus |
| Сервер | Overvis |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 5 739,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер WEB доступу Wi-Fi [NTEM48200] ЕМ-482 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440968270_w159_h159_kontroler-web-dostupu.jpg)
![Контролер WEB доступу Wi-Fi [NTEM48200] ЕМ-482 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440968272_w159_h159_kontroler-web-dostupu.jpg)
![Контролер WEB доступу Wi-Fi [NTEM48200] ЕМ-482 Новатек-Електро, фото 4](https://images.prom.ua/4638831141_w159_h159_kontroler-web-dostupu.jpg)
