![Контролер web-доступу до управління Modbus [NTEM48100] ЕМ-481 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440966271_kontroler-web-dostupu-do.jpg)
Контролер web-доступу до управління Modbus [NTEM48100] ЕМ-481 Новатек-Електро
15 847 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTEM48100
Контролер web-доступу до управління Modbus обладнанням ЕМ-481, NTEM48100
Зчитує параметри підключених пристроїв і відправляє програмовані SMS і email сповіщення: Історія параметрів в графіках; Моніторинг роботи в реальному часі; Віддалене управління пристроями; Доступ через інтернет (по GSM і Ethernet); Підключення до 247 Modbus-пристроїв одночасно.
| Тип | Modbus контролер |
| Хмарний сервер | Overvis |
| Канал зв'язку | GSM (3G), Ethernet |
| Напруга живлення постійного струму, В | 9-30 |
| Протокол обміну | ModBus RTU / ASCII |
| Програмування логіки | Так |
| Габаритні розміри, мм: | 64,5 х 100 х 36 |
| Вага, кг | 0,400 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106.5 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 15 847 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контролер web-доступу до управління Modbus [NTEM48100] ЕМ-481 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4638831137_w159_h159_kontroler-web-dostupu-do.jpg)
![Контролер web-доступу до управління Modbus [NTEM48100] ЕМ-481 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4638831138_w159_h159_kontroler-web-dostupu-do.jpg)
![Контролер web-доступу до управління Modbus [NTEM48100] ЕМ-481 Новатек-Електро, фото 4](https://images.prom.ua/4638831139_w159_h159_kontroler-web-dostupu-do.jpg)
