![Однофазне реле напруги 63A [NTRN16303] РН-163 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440962549_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
Однофазне реле напруги 63A [NTRN16303] РН-163 Новатек-Електро
1 800,50 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NTRN16303
Реле напруги РН-163 «Volt Control» 63А, NTRN16303
Реле напруги РН-163 «Volt Control» призначене для захисту побутової техніки (обладнання) (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки і т. п.) від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі. Виріб розрахований на струм навантаження до 63 А.
РН-163:
- Забезпечує відключення захищаємого обладнення, якщо значення напруги мережі виходить за межі, задані користувачем (після відновлення параметрів мережі відбудеться автоматичне повторне включення;
- Знижує рівень високочастотних перешкод;
- Відображає діюче значення вхідної напруги, стан аварії і стан вихідного реле.
| Номінальна напруга | 220-230В |
| Макс. комутований струм | 63A |
| Потужність навантаження | 14 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин проводів для підключення до клем, мм² | 0,5 - 16,0 |
| Діапазон регулювання: - спрацьовування по Umах, В | 230 - 280 |
| Діапазон регулювання: - спрацьовування по Umin, В | 160 - 210 |
| Діапазон регулювання: - час АПВ | 5 - 900с |
| Габаритні розміри (модуль типу S), мм | 52,5 x 93 x 66,5 |
| Вага, кг | 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 66.5 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 1 800,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле напруги 63A [NTRN16303] РН-163 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440960682_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
![Однофазне реле напруги 63A [NTRN16303] РН-163 Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440960680_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
![Однофазне реле напруги 63A [NTRN16303] РН-163 Новатек-Електро, фото 4](https://images.prom.ua/4440960684_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
