![Однофазне реле напруги 16A [NTRN111M0] РН-111М Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440960639_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
Однофазне реле напруги 16A [NTRN111M0] РН-111М Новатек-Електро
1 644,50 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 7 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NTRN111M0
Реле напруги РН-111M призначено для відключення побутових та промислових пристроїв 1-фазного навантаження будь-якої потужності при неприпустимих коливаннях напруги в мережі з подальшим автоматичним включенням після відновлення параметрів мережі:
– при потужності навантаження до 3,5 кВт (до 16 А) відключення відбувається безпосередньо вихідними контактами реле, включеними в розрив живлення навантаження;
– при потужності, що перевищує 3,5 кВт (16 А) відключення проводиться магнітним пускачем (МП) відповідної потужності, в розрив живлення котушки якого включені вихідні контакти реле.
РН-111M може працювати в чотирьох незалежних режимах:
-Реле напруги;
-Реле мінімальної напруги;
-Реле максимальної напруги;
-Реле часу із затримкою на включення.РН-111M відображає діюче значення вхідної напруги і стан вихідного реле.
| Номінальна напруга | 220-230В |
| Макс. комутований струм | 16A |
| Потужність навантаження | 2,5 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин провідників сполучних клем | 0,3-3,3 мм² |
| Відключення контролю Umin / Umax | Так |
| Габаритні розміри (модуль типу S), мм | 90 х 36 х 64,5 |
| Вага, кг | 0,10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 1 644,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле напруги 16A [NTRN111M0] РН-111М Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440960641_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
![Однофазне реле напруги 16A [NTRN111M0] РН-111М Новатек-Електро, фото 3](https://images.prom.ua/4440960643_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
