![Цифровий однофазний вольтметр [NTRN11000] РН-11 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440958882_tsifrovij-odnofaznij-voltmetr.jpg)
Цифровий однофазний вольтметр [NTRN11000] РН-11 Новатек-Електро
923 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRN11000
Однофазний цифровий індикатор напруги РН-11, NTRN11000
Призначення пристрою
РН-11 призначений для вимірювання та індикації діючого значення напруги однофазної мережі. Вимірюється напруга, що подається на клеми L, N виробу одночасно є напругою живлення.
Індикатор допомагає людині швидко і наочно оцінити напругу мережі.
Монтаж:
Монтується виріб на Дін-рейці 35 мм.
Даними пристроями користуються співробітники промислових підприємств, різних організацій, що спеціалізуються на виробництві теплової та електричної енергії, співробітники заводів машинобудування, радіотехніки. Також значущою функцією є експлуатація даних механізмів в фізичних лабораторіях в якості вимірювальних інструментів.
| Номінальна напруга | 220-230В |
| Потужність навантаження | 3,5 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин провідників сполучних клем | 0,3-3,3 мм² |
| Діапазон регулювання, В | 100-450 |
| Габаритні розміри (модуль типу S), мм | 90 х 36 х 59,5 |
| Вага, кг | 0,15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 923 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Цифровий однофазний вольтметр [NTRN11000] РН-11 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440958883_w159_h159_tsifrovij-odnofaznij-voltmetr.jpg)
