![Реле напруги 32А [NTRN10200] РН-102 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440958881_rele-naprugi-32a.jpg)
Реле напруги 32А [NTRN10200] РН-102 Новатек-Електро
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: NTRN10200
Реле напруги РН-102, NTRN10200
Навантаження підключається до мережі або безпосередньо через контакти реле, або через магнітний пускач, залежно від потужності.
Реле може працювати в чотирьох незалежних режимах:
- реле напруги;
- реле мінімальної напруги;
- реле максимальної напруги;
- реле часу із затримкою на включення.
На лицьову панель пристрою виведений індикатор стану навантаження (включено / вимкнено) і трьохрозрядний семисегментний індикатор, який, залежно від стану пристрою, відображає:
- поточне значення напруги;
- точне значення встановлюваного параметра;
- час, що залишився до моменту повторного включення навантаження;
- аварійне відключення навантаження (миготіння поточного значення напруги).
Ручки потенціометрів, розташованих на лицьовій панелі, дозволяють користувачеві встановити:
- поріг спрацьовування по максимально допустимому значенню напруги;
- поріг спрацьовування по мінімально допустимому значенню напруги;
- затримку часу включення навантаження після відновлення параметрів мережі.
До складу РН-102 входить мережевий фільтр, що захищає підключене навантаження від високовольтних імпульсних завад.
| Номінальна напруга | 240В |
| Макс. комутований струм | 32A |
| Потужність навантаження | 2,5 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин провідників сполучних клем | 0,3-3,3 мм² |
| Діапазон регулювання | спрацювання по Umin 180 - 240В |
| Діапазон регулювання | спрацювання Umах 250 - 300В |
| Діапазон регулювання часу АПВ | 5-900с |
| Габаритні розміри, мм | 125 х 80 х 43 |
| Вага, кг | 0,25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

