![60А однофазне реле контролю напруги та струму з індикацією [TOVPD1-60-V] TOMZN, фото 1](https://images.prom.ua/4811741716_60a-odnofazne-rele.jpg)
60А однофазне реле контролю напруги та струму з індикацією [TOVPD1-60-V] TOMZN
652,96 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TOVPD1-60-V
Відправка з 19 квітня 2026Реле напруги 60А призначений для безперервного контролю величини напруги живлення в однофазних ланцюгах змінного струму та захисту споживачів електроенергії від підвищеного або зниженого напруги шляхом відключення живлення при його виході за встановлені межі із заданою витримкою часу і автоматичного включення живлення з заданою витримкою часу при відновленні напруги в рамки встановленої межі.
Примітка: коли ви вперше підключаєте продукт, потрібно почекати близько 1 хвилини, після того як червоний індикатор вимкнеться.
І. Застосування
Захисний пристрій від перенапруги та низької напруги з функцією автоматичного повторного замикання (OUPA) — це інтелектуальний захисник, інтегрований із захисником від перенапруги, захисником від зниженої напруги та захисником від надточного струму. У разі несправності через перевищення напруги, несправності під напругою або перевищення струму в лінії цей продукт може миттєво вимкнутися, щоб запобігти спалюванню електричного обладнання. Значення підвищеної напруги, зниженої напруги та перевищення струму цього виробу можна налаштувати самостійно та регулювати відповідно до місцевих практичних умов.
II. Особливості продукту
2.1 У разі несправності через перенапругу, несправність через низьку напругу або несправність через перенапругу в однофазній лінії, виріб може вимкнути живлення лінії та може автоматично відновити підключення лінії через деякий час після відновлення напруги або струму в лінії. до нормального стану.
2.2 У разі короткочасної перенапруги в лінії продукт може захистити обладнання від помилкового спрацьовування.
2.3 Якщо лінія піддається нестабільній напрузі або раптовому вимкненню й увімкненню живлення через ослаблене з’єднання та іншу несправність, продукт від’єднає лінію.
2.4 Коли напруга несправності лінії досягає піку, сам продукт не буде пошкоджено.
III. Нормальні умови використання та встановлення
3.1 Нормальні умови використання
3.1.1 Температура навколишнього повітря Температура навколишнього повітря не повинна перевищувати +55°C і не менше ніж -20°C, а середня температура за 24 години не повинна перевищувати +35°C.
3.1.2 Висота місця установки не повинна перевищувати 2000 м.
3.1.3 Атмосферні умови
3.1.3.1 Вологість Відносна вологість повітря в місці установки не повинна бути
більше 50% при температурі навколишнього повітря +40°С; За умов низьких температур відносна вологість може бути високою. Наприклад, коли середня мінімальна температура найбільш вологого місяця становить +20°C, середня максимальна відносна вологість за місяць може досягати 90%.
Конденсат, що утворюється внаслідок зміни температури, слід запобігати вжиттям відповідних заходів.
3.1.3.2 Клас забруднення: 3
3.2 Умови монтажу
3.2.1 Реле може бути встановлений у шафі вертикально або горизонтально. За особливої потреби необхідно оформити спеціальне замовлення.
3.2.2 Реле повинен бути встановлений у середовищі без ризику вибуху. У середовищі не повинно бути газу та електропровідного пилу, достатнього для роз’їдання металу та впливу на ізоляційний ефект.
3.2.3 Реле повинен бути встановлений у місці, де дощ і сніг не потрапляють.
IV. Використання
Після встановлення Реле може бути підключений користувачем. При цьому поперечний переріз дроту вибирається відповідно до чинного стандарту та на основі номінального струму Релеа. Зверніть увагу на розташування вхідних і вихідних проводів і послідовність фаз перед увімкненням для використання.
V. Примітки
5.1 Користувач повинен дотримуватися відповідних процедур і звертати увагу на наступні пункти під час виконання різних операцій або тестів, щоб забезпечити правильне та безпечне використання продукту.
5.2 Вхід і вихід повинні бути скориговані і підключені на основі маркування виробу. (При цьому струм навантаження має бути меншим за захисний струм виробу.)
5.3 Нейтральна лінія N не може бути неправильно під’єднана та має бути надійно з’єднана; інакше Реле може не працювати належним чином.
5.4 Перед увімкненням уважно перевірте, чи правильно підключено електропроводку, чи відповідає навантаження захисному струму виробу та чи закріплений кріпильний гвинт затягнутий інакше виріб може бути пошкоджено. 5.5 Увімкнувши виріб, не торкайтеся струмоведучих частин, щоб уникнути ураження електричним струмом.
5.6 Цей продукт має поєднуватися з мікровимикачем для захисту від короткого замикання; інакше виріб може бути не в змозі реалізувати захист від обмеження навантаження у випадку короткого замикання на вході або на кінці виробу.
5.7 Оскільки виріб має функцію автоматичного скидання, після того, як виріб відіграє роль захисту та спрацює, необхідно зняти навантаження (електроприлад) і перевірити ланцюг; інакше продукт буде часто підключатися та відключатися від навантаження. Нарешті, виріб або його ланцюг можуть згоріти через часте підключення до перевантаження та відключення на тривалий час.
5.8 Вироби, що не використовуються тривалий час, повинні бути волого- та пилонепроникними. Перед використанням вони повинні бути налагоджені відповідно до вищезазначеного вмісту, і їх можна вводити в експлуатацію лише тоді, коли вони нормальні.
5.9 Цей продукт не має функції ізоляції. Будь ласка, від'єднайте передній автоматичний вимикач під час обслуговування ланцюга.
| Артикул | TOVPD1-60-V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | АС 230 |
| Межі порогу відключення, В | Нижній - 165, верхній - 275 |
| Час спрацювання | 1 сек. |
| Затримка | 60 сек. |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальний струм In, А | 60А |
| Зусилля затягування контактних затискачів, Нм | 3,5 |
| Макс. переріз провідників, що приєднуються, мм² | 1-25 |
| Номінальне навантаження, кВт | 4,4 |
| Діапазон робочих температур, °C | -20...+60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Час спрацьовування | 60 сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 275 В |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 165 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 25 |
- Ціна: 652,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![60А однофазне реле контролю напруги та струму з індикацією [TOVPD1-60-V] TOMZN, фото 2](https://images.prom.ua/4811741713_w159_h159_60a-odnofazne-rele.jpg)
![60А однофазне реле контролю напруги та струму з індикацією [TOVPD1-60-V] TOMZN, фото 3](https://images.prom.ua/4811741718_w159_h159_60a-odnofazne-rele.jpg)
![60А однофазне реле контролю напруги та струму з індикацією [TOVPD1-60-V] TOMZN, фото 4](https://images.prom.ua/4811741715_w159_h159_60a-odnofazne-rele.jpg)
