![Реле контролю фаз AC220В [697034] NJYB3-15 CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/2858368629_rele-kontrolyu-faz.jpg)
Реле контролю фаз AC220В [697034] NJYB3-15 CHINT
1 227,28 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 121 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 697034
Для ланцюгів із малими навантаженнями прийнято використовувати реле. Функціонально вони нічим не відрізняються від контакторів, але мають менші розміри і розраховані на навантаження не сотні, а лише десятки ампер. У зв'язку з цим реле CHINT Electrics в основному використовуються для комутації сигналів малої потужності та контролю ланцюгів.
| Серія | NJYB3 |
| Функція виявлення зниженої напруги | Так |
| Функція виявлення перенапруги | Так |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 35,8x91x66,2 |
| Тип напруги управління | AC |
| Кількість головних нормально розімкнених (НО) контактів | 0 |
| Кількість головних нормально замкнутих (НЗ) контактів | 0 |
| Механічна зносостійкість, циків | 1000000 |
| Електрична зносостійкість, циків | 100000 |
| Робоча температура навколишнього середовища, C | -5...+40 |
| Номінальне напруга живлення ланцюга управління змінного струму, В | 220 |
| Зі світлодіодною (LED) індикацією | Так |
| Контроль обриву фаз | Так |
| Контроль чергування фаз | Так |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Контроль перекосу фаз | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 66.2 мм |
| Ширина | 35.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 1 контакт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 220 В |
- Ціна: 1 227,28 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

