![Силова розетка 3P+PE 16А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS4131666] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653252783_silova-rozetka-3ppe.jpg)
Силова розетка 3P+PE 16А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS4131666] Quadro ДКС
429,16 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 15 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DIS4131666
Організація точки підключення на стаціонарній поверхні.
| Серія | Quadro |
| Тип товару | Розетка кабельна |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Номінальна напруга, В | 400 |
| Кількість полюсів | 3P+PE |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Діапазон робочих температур, °C | -25...+40°C |
| Особливості | з нахилом, основа 87х70мм |
| Захисна кришка | Так |
| Заземлення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P+PE |
- Ціна: 429,16 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Силова розетка 3P+PE 16А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS4131666] Quadro ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6653252784_w159_h159_silova-rozetka-3ppe.jpg)
