![Ø80-160мм хомут заземлення нержавіюча сталь для труб і дроту Ø8-10мм [NG3001] Jupiter ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6191569705_80-160mm-homut-zazemlennya.jpg)
Ø80-160мм хомут заземлення нержавіюча сталь для труб і дроту Ø8-10мм [NG3001] Jupiter ДКС
496,60 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 30 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NG3001
Кріплення струмовідводів до жолобів.
Характеристики:
• регульований діапазон для труб різного діаметру;
• болтове кріплення провідника;
• можливе фарбування.
| Монтований провідник | З гвинтовим затискачем |
| Монтажний тип тримача | Водостічна труба |
| Розміри провідника | 7-10 мм круглий + 30 мм плоский |
| Діапазон затиску труби, мм | 80…160 |
| Матеріал крепления | Нержавіюча сталь V2A |
| Матеріал каркасу | Нержавіюча сталь V2A |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Провідник, що закріплюється | Пруток, 8-10 мм/полоса, 25 мм |
| Місце встановлення | Металева труба |
| Спосіб кріплення провідника | Болтовий затискач |
| Тип продукції | Тримачі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 80 мм |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 496,60 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Ø80-160мм хомут заземлення нержавіюча сталь для труб і дроту Ø8-10мм [NG3001] Jupiter ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6191569706_w159_h159_80-160mm-homut-zazemlennya.jpg)
