![Розетка із заземленням та вимикачем IP44 біла [WDE000500] PA6 FR850 Cedar Plus Шнейдер Електрік, фото 1](https://images.prom.ua/2752033779_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням та вимикачем IP44 біла [WDE000500] PA6 FR850 Cedar Plus Шнейдер Електрік
727,83 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: WDE000500
Вологозахищені вимикачі та розетки зі ступенем захисту IP44 у сірому та білому кольорах. Серія Cedar Plus ідеально підходить для використання у житловому та комерційному будівництві.
| Бренд | Schneider Electric |
| Артикул | WDE000500 |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Матеріал корпусу | PA6 FR850 |
| Висота, mm | 79 |
| Ширина, mm | 132 |
| Глибина, mm | 54 |
| Тип виробу | Розетка з вимикачем |
| Колір | Білий |
| Номінальний струм | 16 AX на 250В AC |
| Тип клем | Гвинтові клеми |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 727,83 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

