![Таймер освітлення 16А 230В [i0310007] e.control.t02 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751816611_tajmer-osvitlennya-16a.jpg)
Таймер освітлення 16А 230В [i0310007] e.control.t02 E.NEXT
1 015,07 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 113 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310007
Реле часу освітлення електронний e.control.t02, i0310007
Таймер освітлення електронний e.control.t02 призначений для автоматичного відключення ланцюгів освітлення сходових майданчиків, коридорів та інших об'єктів після закінчення встановленої витримки часу.
| Артикул | i0310007 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 2,5 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальний струм In, А | 16 А (AC1) |
| Діапазон робочих температур, °С | -10…+45 |
| Характеристики | Діапазон установки часу вимкнення: 0,5 - 20 хв. Регулювання затримки часу: плавне. |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість алгоритмів роботи | 1 |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 015,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер освітлення 16А 230В [i0310007] e.control.t02 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751816612_w159_h159_tajmer-osvitlennya-16a.jpg)
