![Імпульсне реле 16А 2 контакти AC 230В [ORM-02-AC230] ORM UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865873657_impulsne-rele-16a.jpg)
Імпульсне реле 16А 2 контакти AC 230В [ORM-02-AC230] ORM UEC
1 013,93 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: ORM-02-AC230
Призначено для включення/вимкнення споживачів у системах промислової та побутової автоматики (наприклад, освітлення) з кількох місць за допомогою паралельно з'єднаних кнопок. Має два режими роботи.
Реалізація схем увімкнення освітлення з різних точок за допомогою всього одного реле.
Два режими роботи.
Проста зручна індикація режимів роботи.
Елементна база від провідних світових виробників.
Кріплення на стандартну 35мм DIN-рейку.
Корпус з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Функціонал призначення чи застосування: | Електромеханічна серія |
| Тип монтажу: | На DIN рейку |
| Ширина за кількістю модульних відстаней: | 1 |
| Монтажна глибина - ніші: | 64мм |
| Кількість нормально відкритих контактів: | 2 |
| Кількість нормально закритих контактів: | 2 |
| Кількість перемикаючих контактів: | 2 |
| Керуюча напруга 1: | 230В |
| Тип керуючої напруги 1: | Змінний (AC) |
| Частота управляющего напряжения 1: | 50Гц |
| Номін комутуємо струм: | 16А |
| Напруга живлення: | 230В |
| Тип напруги живлення: | Змінний (AC) |
| Кількість нормально замкнутих - НЗ контактів: | 2 |
| Кількість норм розімкнених - НО контактів: | 2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
- Ціна: 1 013,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

