![REDIBOLT-N М8 10х80мм прижим 30мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92F1N000092F11080N] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977622261_redibolt-n-m8-10h80mm.jpg)
REDIBOLT-N М8 10х80мм прижим 30мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92F1N000092F11080N] Metalvis
14,11 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92F1N000092F11080N
-
| Артикул | 92F1N000092F11080N |
| Для якої основи? | для бетону, для блоку суцільного, для блоку легкобетонного, для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92F1N |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| Модель (марка) | REDIBOLT-N |
| Покриття | цинк жовтий |
| Довжина, мм | 80 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 30 |
| Діаметр, мм | 8 |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.043 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 80 мм |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 30 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Серія (Модель) | REDIBOLT-N |
- Ціна: 14,11 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![REDIBOLT-N М8 10х80мм прижим 30мм анкер розпірний з гайкою оцинкована сталь [92F1N000092F11080N] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865434616_w159_h159_redibolt-n-m8-10h80mm.jpg)
