![Redibolt-Анкер 8х140/М6/95 Гайка, цинк жовтий, METALVIS Україна [92F1N000092F108A4N], фото 1](https://images.prom.ua/2277981154_redibolt-anker-8h140m695-gajka.jpg)
Redibolt-Анкер 8х140/М6/95 Гайка, цинк жовтий, METALVIS Україна [92F1N000092F108A4N]
8,09 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92F1N000092F108A4N
-
| Артикул | 92F1N000092F108A4N |
| Для якої основи? | для бетону,для блоку суцільного,для блоку легкобетонного,для бетону,для бетону армованого,для каменю, граніту,для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92F1N |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва,для фасадних робіт |
| Модель (марка) | REDIBOLT-N |
| Покриття | цинк жовтий |
| Довжина, мм | 140 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 95 |
| Діаметр, мм | 6 |
| Діаметр отвору, мм | 8 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.042 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Довжина анкера | 140 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 95 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Гайка |
| Діаметр отвору, мм | 8 |
| Серія (Модель) | REDIBOLT-N |
- Ціна: 8,09 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

