![REDIBOLT-B М6 8х45мм прижим 10мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий [92F10000092F108450] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/1977627629_redibolt-b-m6-8h45mm.jpg)
REDIBOLT-B М6 8х45мм прижим 10мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий [92F10000092F108450] Metalvis
5,21 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92F10000092F108450
-
| Артикул | 92F10000092F108450 |
| Для якої основи? | для бетону, для блоку суцільного, для блоку легкобетонного, для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Стандарт (група) | 92F10 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| Модель (марка) | REDIBOLT-B |
| Покриття | цинк жовтий |
| Довжина, мм | 45 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 10 |
| Головка | шестигранна |
| Діаметр, мм | 6 |
| Діаметр отвору, мм | 8 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.016 кг |
| Паковання | 250 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 45 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 10 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Болт |
| Діаметр отвору, мм | 8 |
| Серія (Модель) | REDIBOLT-B |
- Ціна: 5,21 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![REDIBOLT-B М6 8х45мм прижим 10мм анкер розпірний з болтом цинк жовтий [92F10000092F108450] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5865431568_w159_h159_redibolt-b-m6-8h45mm.jpg)
