![Анкер 17х50/М6, цинк білий, відкрите кільце etaf-c, Metalvis [92e30000093e360500], фото 1](https://images.prom.ua/1977690449_anker-17h50m6-tsink.jpg)
Анкер 17х50/М6, цинк білий, відкрите кільце etaf-c, Metalvis [92e30000093e360500]
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92E30000093E360500
| Артикул | 92E30000093E360500 |
| Для якої основи? | для гіпсокартонних плит, для цегли пустотілої, керамблоку, для блоку пустотілого |
| Стандарт (група) | 92E30 |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Модель (марка) | ETAF-C |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина, мм | 50 |
| Головка | відкрите кільце |
| Діаметр, мм | 6 |
| Діаметр отвору, мм | 17 |
| Тип нарізі | метрична |
| Вага одиниці | 0.02 кг |
| Паковання | 50 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина анкера | 50 мм |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір по виробу | Анкери розпірні |
| Головка | Відкрите кільце |
| Діаметр отвору, мм | 17 |
| Серія (Модель) | ETAF-C |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Анкер 17х50/М6, цинк білий, відкрите кільце etaf-c, Metalvis [92e30000093e360500], фото 2](https://images.prom.ua/5865426344_w159_h159_anker-17h50m6-tsink.jpg)
