![4,2х13 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка [VN80500VN805421300] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110568393_42h13-tx15-samoriz.jpg)
4,2х13 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка [VN80500VN805421300] Metalvis
8,63 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: VN80500VN805421300
Тип з'єднання: для роз'ємного з'єднання.
| Артикул | VN80500VN805421300 |
| Стандарт (група) | VN805 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Довжина, мм | 13 |
| Головка | напівкругла |
| Шліц | зіркоподібний (TORX-PIN) |
| Вид нарізі | повна |
| Діаметр, мм | 4,2 |
| Група кріплення | нержавійне кріплення,антивандальне кріплення |
| Розмір під біту | TX15 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 13 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | TX15 |
| Стандарт | VN805 |
- Ціна: 8,63 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![4,2х13 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка [VN80500VN805421300] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/6110568394_w159_h159_42h13-tx15-samoriz.jpg)
![4,2х13 TX15 Саморіз антивандальний нержавіюча сталь напівкругла головка [VN80500VN805421300] Metalvis, фото 3](https://images.prom.ua/6110568395_w159_h159_42h13-tx15-samoriz.jpg)
