![Дюбель 10х80 прижим 10мм нейлон з гвинтом шестигранним цинк [92A20000092A2X080P] Prolongi-H Elematic, фото 1](https://images.prom.ua/6054134097_dyubel-10h80-prizhim.jpg)
Дюбель 10х80 прижим 10мм нейлон з гвинтом шестигранним цинк [92A20000092A2X080P] Prolongi-H Elematic
23,94 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: 92A20000092A2X080P
-
| Артикул | 92A20000092A2X080P |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Модель (марка) | Prolongi-H |
| Головка | потайна / шестигранна |
| Група кріплення | пластикове кріплення, будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для покрівельних робіт, для фасадних робіт |
| Для якої основи? | для гіпсокартонних плит, для цегли пустотілої, керамблоку, для блоку суцільного, для блоку пустотілого, для блоку легкобетонного, для бетону, для бетону армованого, для цегли суцільної |
| Діаметр отвору, мм | 10 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 10 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Довжина, мм | 80 |
| Стандарт (група) | 92A20 |
| Вага одиниці | 0.026 кг |
| Паковання | 100 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elematic |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина дюбеля | 80 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів, Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Фасадний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка | Потайна/616гранна |
| Модель (марка) | Prolongi-H |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 10 |
- Ціна: 23,94 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Дюбель 10х80 прижим 10мм нейлон з гвинтом шестигранним цинк [92A20000092A2X080P] Prolongi-H Elematic, фото 2](https://images.prom.ua/6054135566_w159_h159_dyubel-10h80-prizhim.jpg)
