![Ключ накидний двосторонній 16х17мм сталь Cr-V [INSKLKLND016170MT0] TACTIX, фото 1](https://images.prom.ua/1988381477_klyuch-nakidnij-dvostoronnij.jpg)
Ключ накидний двосторонній 16х17мм сталь Cr-V [INSKLKLND016170MT0] TACTIX
209,29 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: INSKLKLND016170MT0
Cr-V, сатинове покриття. Відповідає DIN 838.
| Артикул | INSKLKLND016170MT0 |
| Стандарт (група) | DIN 838 |
| Модель (марка) | серія TACTIX, 372513 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Головка | шестигранная |
| Діаметр, мм | 16/17 |
| Галузь застосування | для машинобудування, для вікон та дверей, для покрівельних робіт, для збирання меблів, для будівництва, для електромонтажу, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту, для сонячних електростанцій |
| Бренд | TACTIX |
| Вага одиниці | 0.225 кг |
| Партія | 6 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TACTIX |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двухсторонний |
| Діаметр, мм | 16/17 |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Тип | Накидний |
| Форма | Колінчастий |
- Ціна: 209,29 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

