![S-Хомут 1/2" (20-23мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк [933000000933DN1501] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165258866_s-homut-12-20-23mm.jpg)
S-Хомут 1/2" (20-23мм) з шурупом 7х70мм для труб з гумовою прокладкою цинк [933000000933DN1501] Metalvis
25,65 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 933000000933DN1501
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Двоелементний хомут для монтажу трубопроводів до конструкційних елементів будівель та споруд.
Ущільнювальна звукоізоляційна гумова вставка забезпечує зниження шумів та вібрацій у приміщенні.
| Артикул | 933000000933DN1501 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Модель (марка) | S-Хомут |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 1/2" (20-23 мм) |
| Вага одиниці | 0.061 кг |
| Паковання | 1 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 23 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Розмір (") | 1/2 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 25,65 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

