![V-Хомут Ø125 (123-133мм) з гайкою М8 для вентиляції з гумовою прокладкою цинк [933000009301250800] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6165246884_v-homut-125-123-133mm.jpg)
V-Хомут Ø125 (123-133мм) з гайкою М8 для вентиляції з гумовою прокладкою цинк [933000009301250800] Metalvis
160,74 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 57 од.
- Код: 933000009301250800
Матеріал: вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб); вібро-, звукоізоляційна гума.
Хомут зі звукоізоляційною ущільнювальною гумою призначений для кріплення вентиляційних магістралей круглого перерізу в умовах вібраційного впливу.
Допускається використання в будь-якому просторовому положенні.
| Артикул | 933000009301250800 |
| Стандарт (група) | 93300 |
| Матеріал | сталь/резина |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 125 (123-133мм) |
| Вага одиниці | 0.3 кг |
| Паковання | 2 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 133 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 123 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для вентиляції |
| Покриття | Цинк |
| Розмір гайки | М8 |
| Тип хомута | Затяжний |
- Ціна: 160,74 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

