![4,3х25 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7,5мм [9P41H00009P443252H] WS HI-LO Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/6110567754_43h25-ph2-samoriz.jpg)
4,3х25 PH2 Саморіз для ПВХ цинк білий потайна головка Ø7,5мм [9P41H00009P443252H] WS HI-LO Metalvis
0,48 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9P41H00009P443252H
Двозахідна нарізь HI-LO. Діаметр головки: 7,5 мм.
| Артикул | 9P41H00009P443252H |
| Стандарт (група) | 9P41H |
| Модель (марка) | WS HI-LO |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Головка | потайна |
| Вид нарізі | повна |
| Галузь застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Для якої основи? | для ПВХ |
| Діаметр, мм | 4,3 |
| Довжина, мм | 25 |
| Розмір під біту | PH2 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Паковання | 1000 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна |
| Розмір під біту | PH2 |
| Стандарт | 9P41H |
- Ціна: 0,48 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

