![DIN934 М8 сталь 8 крок 1,25 під ключ 13мм гайка шестигранна цинк білий ліва різьба [60201000060082008L] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5772922571_din934-m8-stal.jpg)
DIN934 М8 сталь 8 крок 1,25 під ключ 13мм гайка шестигранна цинк білий ліва різьба [60201000060082008L] Metalvis
10,63 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60201000060082008L
Шестигранна гайка DIN 934 з метричною різьбою.
| Артикул | 60201000060082008L |
| Стандарт (група) | DIN 934 |
| Матеріал | сталь |
| Вид нарізі | повна, ліва |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Діаметр, мм | 8 |
| Розмір під ключ, мм | 13 |
| Вага одиниці | 0.005 кг |
| Паковання | 1000 шт |
| Клас міцності | 8 |
| Покриття | цинк білий |
| Крок різьби, мм | 1.25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Клас міцності | 8 |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стандарт | ISO 8673, DIN 934, ISO 4032 |
| Тип різьби | Метрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Повна (ліва) |
- Ціна: 10,63 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![DIN934 М8 сталь 8 крок 1,25 під ключ 13мм гайка шестигранна цинк білий ліва різьба [60201000060082008L] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5772922566_w159_h159_din934-m8-stal.jpg)
