![Клей монтажний 280 мл білий Montage FIX [000030000050003102] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7030531323_klej-montazhnij-280.jpg)
Клей монтажний 280 мл білий Montage FIX [000030000050003102] Soudal
244,65 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 1206 од.
- Код: 000030000050003102
Технічні дані:
| Хімічна основа | Акрилова дисперсія |
| Консистенція | Паста |
| Механізм затвердіння | Сушка |
| Щільність | Приблизно 1,3 г/мл |
| Термостійкість | Від −20 °C до +80 °C |
| Відкритий час* | 15 хв |
| Час затвердіння* | Остаточна міцність через 24-48 год |
* Розмір може змінюватись в залежності від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип субстрату тощо)
Готовий до застосування клей на водній основі
Готовий до застосування клей на водній основі. Екологічно чистий, не містить розчинників, не виділяє летких сполук. Без запаху.
Безпечний для тонких декоративних елементів.
Висока початкова липкість 125 кг/м2. Гарний вибір для приклеювання важких матеріалів (камінь, метал, синтетичні матеріали, деревина, ДСП, OSB, інші будівельні матеріали) до пористих та непористих основ - камінь, штукатурка, цегла, газобетон, гіпсокартон, метал, синтетичні матеріали, пластмаси, ПВХ, деревина, ДСП, OSB, інші будівельні матеріали.
Не капає, не стікає. Може бути застосованим на вертикальних поверхнях та стелі. Заповнює невеликі нерівності та шпарини.
Після висихання може бути пофарбованим, практично, будь-якою фарбою.
Замінює цвяхи та шурупи. Є ефективним рішенням, коли механічне кріплення застосувати неможливо.
Вологостійкий. Затвердіння - вулканізація під час випаровування води.
Типи поверхонь: будь-які матеріали, крім поліетилену, поліпропілену, тефлону (PTFE), поліаміду. Можливе застосування до полістиролу (пінопласт та екструдований пінопласт).
Увага! Як мінімум, одна поверхня має бути пористою. Інакше швидкість затвердіння клею дуже сповільнюється. Не використовувати MontageFIX у з’єднаннях, що можуть знаходитись у воді протягом тривалого часу.
Застосування
Приклеювання ізоляційних і декоративних плит з деревини, полістиролу, поліуретану, інших матеріалів.
Приклеювання ліпнини, розеток, декоративних елементів із гіпсу, полістиролу, інших спінених матеріалів, корку.
Приклеювання вагонки, планок, панелей, профілів, плінтусів, дошок, кабельних лотків.
Приклеювання важких елементів, особливо за наявності нерівностей.
Шпаклювання та заповнення нерівностей основ чи шпарин при приклеюванні.
Діюча речовина / основа
Акрилова смола (водна дисперсія)
Відкритий час*
15 хвилин
Час затвердіння*
24-48 годин
Зберігання
12 місяців при температурі від +5°C до +25°C. Оберігати від морозу!
* Показники можуть змінюватися залежно від умов навколишнього середовища (температура, вологість, тип основи тощо).
ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ
Поверхні мають бути знежирені, сухі, очищені від пилу, бруду та частинок, що відшаровуються.
Для роботи з клеєм використовувати монтажний пістолет.
Увага! Товщина застиглої смужки клею повинна бути не більше 3 мм.
Клей наносити смужками або точками. В разі приклеювання панелей смужки треба нанести вертикально, відстань між смужками не більше 15 см. Обов’язково нанести клей на краї та кути панелей. З’єднати деталі та міцно стиснути їх. Для кращого прилягання можна використати гумову киянку. За необхідності може знадобитися фіксація до повного затвердіння клею (до 24-48 годин).
Як мінімум, одна поверхня має бути пористою. Інакше швидкість затвердіння клею дуже сповільнюється.
Очищення: свіжого - за допомогою води чи серветок Swipex, застиглого – механічно.
Ремонт – за допомогою MontageFIX.
Температура застосування: від +5°C до +30°C.
Температурна стійкість (після затвердіння): від -20°C до +70°C.
Опис продукту
MONTAGE FIX – монтажний клей на водній основі з високою адгезійною міцністю і початковою липкістю (свыше 125 кг/м2).
Характеристики:
- Не містить агресивних розчинників.
- Наноситься на одну поверхню.
- Надзвичайно висока початкова липкість.
- Заповнює нерівності при склеюванні.
- Поверхню можна фарбувати.
- Замінює цвяхи та шурупи.
Сфери застосування:
- Приклеювання важких матеріалів до пористих і непористих основ.
- Деревина, синтетичні будівельні матеріали, панелі, металеві вироби, камінь тощо.
Упаковка: туба 310 мл.
Зберігання: 12 місяців в закритій упаковці в сухому прохолодному місці при температурі від +5° C до +25° C. Оберігати від морозу!
Заходи безпеки: дотримуватися звичайних правил безпеки та гігієни праці, працювати в добре провітрюваному приміщенні, уникати контакту зі шкірою. У разі контакту промити великою кількістю води. Може викликати подразнення очей.
Норми та сертифікати: продукт виробляється компанією Soudal NV, Бельгія, згідно норм ISO 9002.
Рекомендації, що містяться в цій документації, є результатом наших експериментів та нашого досвіду. Черезрізноманітності матеріалів та різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себевідповідальності за одержані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 000030000050003102 |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель: | MONTAGE FIX |
| Матеріал: | поліакрілат |
| Для якої основи?: | універсальний, для полістиролу, пінопласту, для гіпсокартонних плит, для цегли пустотілої, керамблоку, для блоку легкобетонного, для дерева, для бетону |
| Ваш інструмент: | пістолет (300мл) |
| Для якої поверхні?: | для пористої |
| Температура монтажу: | від +1 до +25 °С |
| Ємність (обсяг, розмір): | 280 мл |
| Під фарбування: | під фарбування |
| Вага одиниці: | 0.48 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Кількість компонентів | Однокомпонентний |
| Максимальна температура експлуатації | 25 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 1 град. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип матеріалу, що приклеюється | Керамограніт, ДСП, Граніт, ДВП, Кромка, Дерево, Мармур, Меламін, Шпон, Метал, Гума, АБС, ПВХ, МДФ, Картон, Кераміка, Фанера, Камінь |
| Фасовка матеріалу (л) | 0.28 л |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (обсяг, розмір) | 280 мл |
| Тип клею | Поліакрілат |
- Ціна: 244,65 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

